Nakupovanie v zľavách → vyhnite sa míňaniu na zbytočnosti

Každú sezónu prichádzajú do obchodov obrovské zľavy, kedy vypredávajú veci, ktoré sa už ďalšiu sezónu nosiť nebudú. Chcú sa ich čo najrýchlejšie zbaviť a vymeniť ich za nové oblečenie, takže ich ponúkajú v zľavách. Pre nás, ako zákazníkov to môže byť niekedy naozaj ťažké, pretože nekupujeme to, čo potrebujeme, ale nakupujeme, pretože je to v zľave. Čo by ste mali pri nakupovaní v zľavách dodržiavať? 

Nakupovanie v zľavách - vyhnite sa míňaniu na zbytočnosti
Nakupovanie v zľavách – vyhnite sa míňaniu na zbytočnosti (Foto: unsplash.com)

Wishlist

Poznáte ten pocit, keď stále nakupujete, no aj tak stále nemáte čo na seba? Presne to je dôsledok impluzívneho nakupovania. Jednoducho si kúpite to, čo sa vám páči, no viac nad tým nepremýšľate. Nakoniec to dopadne tak, že si dáte možno tento kúsok párkrát na seba, ale následne ho vyradíte. Namiesto toho si pripravte zoznam vecí, ktoré vám v šatníku chýbajú a naozaj ich vynosíte. Inšpirujte sa na internete, hľadajte v štýle, ktorý sa vám páči. Potom, keď prídu zľavy môžete hľadať veci z vášho wishlistu vo zvýhodnenej cene.

Rozpočet

Ten vás dokáže udržať na uzde a zároveň vás donúti poriadne si premyslieť, čo si kúpite. Vyberiete si viacero tričiek alebo si radšej kúpite jednu kvalitnú vec, ktorá vám dlho vydrží? Výber je len na vás. Rozpočet si stanovte napríklad podľa vašich predošlých nákupných skúseností alebo podľa toho, koľko si môžete dovoliť. Každopádne, odporúčame vám hlavne staviť na kvalitu, nie na kvantitu.

Dizajn a váš šatník

Našli ste si nejakú vec, ktorá sa vám páči a máte ju aj na svojom wishliste? Fajn, teraz si predstavte 10 outfitov, ku ktorým sa vám bude hodiť. Množstvo ľudí robí takú chybu, že si pripraví s kúskom oblečenia len jeden outfit, no k ostatným veciam sa to nebude hodiť. Takto oblečenie nevynosíte dostatočne. Druhú otázku, ktorú by ste si mali položiť je, či túto vec budete nosiť aj za 5 rokov a či sedí k vášmu vysnívanému štýlu obliekania.

Každý nákup len so zľavou!

Už nemusíte čakať na výpredaje! Stačí pozrieť tie, ktoré aktuálne prebiehajú. Taktiež môžete pri nákupoch využiť zľavové kódy. Tisíce exkluzívnych kupónov v podobe aktuálnych zľavových kódov, prebiehajúcich výpredajov, špeciálnych akcií a ďalších výhod pre stovky obľúbených eshopov nájdete na stránkach https://www.kuponyzdarma.sk/. Využite zľavové kódy pre eshopy Alza, FootShop, Hej, Datart, Adidas, Merkury Market, ASKO a do množstva ďalších. Určite nájdete zľavy aj pre vaše obľúbené eshopy. Vďaka stránke KuponyZdarma.sk tak môžete každý nákup zrealizovať so zľavou alebo zľavovým kódom.

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!