Písanie si na zoznamke cez internet a ako na reálne stretnutie

Zoznamovacie internetové stránky umožnili ľahší prístup k rôznym ľuďom, ktorých by sme v našom okolí nemuseli stretnúť. Logickým krokom, ako ostať s človekom v kontakte a lepšie ho spoznať, je stretnúť sa s ním osobne. Citové väzby, emócie a vzťahy sa budujú spoločne stráveným časom, zážitkami a skúsenosťami. Na to internet stačiť nebude.

Písanie si na zoznamke cez internet a ako na reálne stretnutie
Písanie si na zoznamke cez internet a ako na reálne stretnutie

Skutky sú najdôležitejšie

Pravý charakter človeka sa podpisuje na skutkoch, nie v slovách. To je nemenná pravda. Prázdnymi rečami a márnymi sľubmi môže oplývať každý. Keď však naše slová preverí sám čas alebo rozhodujúca situácia, kde sa ukáže, či naozaj dokážeme to, o čom sme boli skalopevne presvedčení aj vykonať, mnohí sa zahanbia. Muž činu je všade srdečne vítaný! Nebojte sa preto stretnutia ani pozvania, pri vzťahy je nutnosť a vy sa tomu nesmiete brániť.

Nezahrávajte sa s citmi

Ak sa vám niekto nepáči, taktne mu dajte vedieť, že nemáte záujem o jeho spoločnosť. Ak sa vám človek pozdáva a chcete ho lepšie spoznať, nehrajte hry na neprístupných alebo netýkavky. Už dávno nie sme deti, aby sme nevedeli, čo chceme. Prejavte o človeka očividný záujem a úprimne sa o neho zaujímajte. Správnym prístupom si získate sympatie u druhých. Prajeme veľa šťastia pri hľadaní toho správneho človeka!

Foto: unsplash.com

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!